e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Úvod - Úsměv na tváři značí dobré zdraví

15. října 2008 v 16:44 | Esty |  ZDRAVÁ VÝŽIVA TĚLA I DUCHA
Když se řekne zdravá výživa, tak se většině vybaví jídlo, které je nic moc. Zdravá výživa pochopitelně není jen o jídle. Dnes je obrovský výběr surovin i obchodů a žít zdravě není ani otázkou peněz. Kvalitní způsob života se dostává do popředí, protože pokud nefunguje tělíčko, tak je to v lepším případě nepříjemné. Pokud chce být člověk zdráv, tak je nutné začít nejen ze zdravou, vyváženou stravou, pohybem a dalšími věcmi, které k tomu patří, ale i s psychickou stránkou. Psychika a naše tělo jsou jedno. Je to o neustálé práci na sobě, čemuž se věnuji v jiných rubrikách. Pro celkovou harmonii těla i ducha je důležité, aby byl člověk se sebou spokojen.
Různé civilizační choroby (např. obezita, anorexie), vznikají z nesprávného způsobu života a smýšlení o sobě. Zdraví životní styl je nedílnou součástí každého člověka, který na sobě chce pracovat. Vše nejde najednou, ale i malá změna znamená krok kupředu.
V této rubrice vás seznámím s tím, že zdravá výživa neznamená jen jíst ovoce a zeleninu. S tím, jak je důležitá kvalita vody a výběr sportu. Jaké nebezpečí skrývají diety. Že relaxace je úžasná a dá se provádět denně. Dále se zmíním o fiktivním obrazu dnešní ženy a muže, tedy o tom co je nám předkládáno a považováno za normální vzhledem k fyzické kráse. Seznámím vás s různými způsoby očisty těla. V neposlední řadě nabídnu některé recepty z mé kuchyně.
Zkrátka, když se cítíte dobře, tak záříte a rozdáváte radost všem okolo. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama