e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Úvod - Začátek cesty

13. října 2008 v 22:41 | Esty |  DUCHOVNÍ CESTADuchovní cesta je cestou na kterou vstoupí každý z nás okamžikem kdy se narodí. Vše známe jakmile přijdeme na svět a v tu chvíli nám není uzavřena láska k sobě ani jiné světy, které děti zkrátka vidí a vnímají. Je to ovšem do té doby než tento opravdový svět kdosi naruší. Vždy to bývají rodiče či rodina, lidé nejbližší, kteří na to krásno už dávno zapomněli. V tu chvilí tento malý tvoreček o sobě začne pochybovat a krásy vnímání v sobě uzavře nebo někam založí. Je to tak ve většině případů, ale existují i výjimky. Milující rodiče, kteří znají a vědí, ale ruku na srdce moc jich není.
V průběhu života se každý z nás v určitých fázích snaží vrátit zpět. Začne něco vnímat. Neví co to je a protože je společnost udržována v neustálém strachu, tak si většinou řekne, že to cosi co cítí vlastně není nic důležitého a žije dál v nevědomosti. Není to tak vždy a to je krásné a dobré. Mám dokonce pocit, že i když na jedné straně je vidět násilí a boj o energie, na straně druhé přibývá lidí, kteří začnou patrát co je to za pocit a znovu vstoupí na svou duchovní cestu a začnou objevovat to co dávno znali.
V této rubrice bych ráda hledajícím ukázala možná vysvětlení a pohledy, které jsou z mého života a z mého hledání. I ze života jiných lidí s kterými se setkávám. Hodně krásy a lásky do vašeho objevování.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama