e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Úvod - Co to vlastně je?

14. října 2008 v 13:59 | Esty |  DNEŠNÍ DOBA - BOJ O ENERGIE

Nevím jestli jste někdy slyšeli termín "boj o energii", pokud ano je to fajn, ale přesto si přečtěte tento úvod.


Na principu vzájemného boje o energie existuje 99% lidské populace. Fungují na něm rodiny, přátelství a v neposlední řadě partnerské vztahy. Je až neuvěřitelné, že setkání s lidmi, které neznáme jsou taktéž plná tohoto boje. Způsoby jsou různé. Projevují se všude a setkáte se s nimi hlavně u lidí nejbližších.
Trochu přiblížím, jak to probíhá. Člověk, který žije srovnán sám se sebou si dokáže energii čerpat z přímého zdroje, z vesmíru. Dokáže své tělo neustále pročišťovat novou a čistou vesmírnou energií. Dokáže energií bez problémů dávat ostatním, protože přes něj zkrátka proudí a je nevyčerpatelným zdrojem, jelikož je z nevyčerpatelného zdroje. S takovýmto člověkem se budeme cítit vždy dobře a to nejen proto, že on bude dávat, ale protože se naladíme na jeho vibrace a začneme dávat také. To je předávání. V tuto chvíli je to dobrý způsob komunikace. Samozřejmě je nádherné, pokud takto fungují oba dva. V této době je to spíše scifi, ale věřím, že nastane doba, kdy takto budou komunikovat všichni.
Naproti tomu je většina lidí, kteří fungují jako parazité či zloději energie. Je to z toho důvodu, že příjem a napojení na vesmírný zdroj sice funguje, ale jelikož těmto lidem energie špatně proudí, tak nestačí. Nebo přesněji není dobře využívána. Dám opět jasný příklad.
Dva lidé se zamilují. Proudí mezi nimi za začátku "krásná energie", je to proto, že si vzájemně předávají, ale pozor ve většině případů si předávají pořád dokola tu samou energii, která je mezi nimi s trochou vesmírného zdroje, to ovšem nestačí na pročištění. Jak vztah postupuje začnou například mezi nimi "nevinné" legrácky, které ovšem vždy jednoho z nich srážejí. (Pokud by bylo lidstvo zralé, tak v této fázi by vztah nemohl pokračovat dál a nebo ještě lépe nikdy by taková situace nenastala). V tuto chvíli vzniká zárodek boje o energii. Ten který vysloví něco hanlivého (i když zdánlivě v legraci) si chce vzít energii a pokud na to druhý přistoupí, tak mu ji předá. Tak to pokračuje dál a dál takový vztah končí ve většině případů nemile. Rozchodem, rozvodem, koncem přátelství nebo násilím. Vážně to není legrace, protož v krásném a harmonickém vztahu se lidé podporují a nesrážejí se.
Toto je jeden z možných příkladů. V tématu boj o energie vám popíši jaké jsou různé krádeže energie. Co jsou lidé ochotni udělat, aby energii získali. A jaké jsou typy plíživého vykrádání druhých….přitom způsob, jak být šťastný je ten nejjednodušší.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 v s v s | Web | 14. října 2008 v 14:02 | Reagovat

Ahojky mas moc hezky blog plsky mrkni se aji na muj a plsky hlasni pro me odkaz najdes v menu dole nebo na hlavni strance meho blogu jo a nechces do sonb?Jestli jo tak prihlaska je v rubrice souteze tak zatim pa.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama