e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Úvod - Magie všude kolem nás

16. října 2008 v 15:52 | Esty |  MAGIE
Magie, je slovo, které budí strach, někdy úctu a někdo řekne, že je to blbost. Ve skutečnosti magii používá každý člověk a to denně.
Pod slovem magie se opravdu skrývá mnoho věcí. Od každodenního užívání, přes bylinkářství, alchymii, kabalu, astrologii a jiné obory. Nedílnou součástí magie jsou rituály, které v podstatě dělá každý a někdo taktéž denně.
Jakákoli myšlenka ať už pozitivní či negativní je magií, jakékoli vyřčené slovo a čin. Vše se odráží ve vesmíru a vrací se zpět v ještě větší intenzitě. Tak jak žijeme a co je okolo nás, je výtvor našich vlastních myšlenek a postojů. Je to odraz nás samých.
V životě uvidíte, že pokud vědomě či nevědomě někomu ublížíte, tak se vám vše zpět vrátí a to od někoho úplně jiného od koho by jste to nečekali. Stejně tak je to s hmotnými statky a zkrátka čímkoli. V této rubrice vás zavedu do souvislostí, které spolu zdánlivě nesouvisí. Pokusím se vám přiblížit magii z jiného úhlu pohledu, tak jak ji sama vnímám a pracuji s ní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 barchettka barchettka | 18. ledna 2010 v 18:37 | Reagovat

Nejlepší je, že vždycky, když se chci dostat rychle na oběd, si pět minut předtím představím, k jaké frontě dojdeme - a v drtivé většině se to splní! :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama