e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Úvod - Ti kteří pomáhají

14. října 2008 v 13:30 | Esty |  BYTOSTI SVĚTLA

Světlo je základem života. Čím více záříme a září prostředí kolem nás, tím lepšími lidmi jsme. Tohoto záření nedosáhneme ani drahými kosmetickými přípravky, ani sterilně uklizeným bytem. Pokud člověk takzvaně září, tak se mu v životě daří, je zahrnut opravdovou láskou a žije v boží pravdě. Tohle Vám neposkytnou peníze, ani nedůležité věci. Je to spojeno s pocitem bezpečí, který můžete nalézt pouze v sobě.
Vnitřní pocit bezpečí otevírá vědomí pro komunikaci se sebou, se svým vyšším já a pro komunikaci s jinými světy, které jsou všude kolem nás. Každý člověk má svého anděla, který pomáhá na jeho cestě životem. Ovšem to co si každý přeje a jak smýšlí, to se stane. Andělé nenesou zodpovědnost za naše rozhodnutí, stejně jako Bůh ji nemá.
Když přestaneme vnímat kolik hojnosti a lásky je nám nabízeno, je to pouze náš problém. Andělé nám pomáhají plnit naše sny a přání. Podporují nás, vedou nás. Pokud posloucháme jejich hlas a jejich znamení. Jsou pořád s námi a pomocí myšlenek, situací a naší intuice s námi komunikují. Je možné s nimi mluvit, vidět je a žít v nekonečné lásce s nimi po boku.
Bytosti světla jsou andělé, kteří jsou z vyšších světů, ale jsou to i andělé, kteří tu mohou být v lidské podobě. Pokud jste takového anděla potkali, tak o tom určitě v koutku duše víte. Přináším vám povídání o andělských bytostech, které vám chtějí pomoci, tak poslouchejte uslyšíte mávnutí křídel.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Komunikujete s Anděli?

Ano
Ne
Možná
Nevím

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama