e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Úvod - Zdroj energie

14. října 2008 v 13:14 | Esty |  LÉČIVÉ ENERGIE


Svět se skládá z energie. My jsme tvoření z energie. Existují světy, které se prolínají světem naším, které jsou tvořeny z jemnější energie, tedy jemnohmotné světy. Svět, který vnímáme my je hrubohmotný. Úžasné je, že všechny světy jsou propojeny (je to cca 7 dalších světů, tedy 7 jemnějších a jemnějších energií). Každý z nás může vidět energie jiných světů a vnímat rozdíly.


Okolo nás existuje životní energie z které čerpáme. Lidé si myslí, že energii získávají z jídla, pití a ze spánku. Je to částečně pravda. Ovšem okolo nás jsou mnohem silnější zdroje, které přijímáme, většina o tom vůbec netuší.
Energie proudí neustále do každé části našeho těla, v energetických centrech. Pokud by tak nebylo člověk zemře. Může se stát a dochází k tomu velmi často, že energie proudí nesprávným způsobem a tím mohou vznikat nemoci, psychické problémy či únava.
Existuje mnoho různých druhů energií. Nebo spíše lidi je nějak nazývají. Dá se říci, že rozdíly jsou v intenzitě proudění. Ovšem podstata všech je stejná - BOŽÍ LÁSKA. V této rubrice se budu věnovat energiím, které znám a pracuji s nimi. Také jakým způsobem můžeme rozeznat špatné proudění energie, jak s tím naložit a pomoci sobě či ostatním. Ukážu vám, že práce s energií a energie jako taková je léčivá sílá, která může vyřešit řadu vašich fyzických i psychických problémů.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte v léčivou sílu myšlenky?

Ano
Ne
Nevím
Možná

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama