e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Základní barvy Aury

10. listopadu 2008 v 21:57 | Esty |  LÉČIVÉ ENERGIE

V poslední době se o Auře mluví stále více a stále více lidí je ji schopno vnímat. Přesto ještě stále není tolik informací pro vysvětlení barev a jejich prolínání. Každý člověk může Auru vnímat rozdílným způsobem, ale přesto jsou některé zákonitosti, které zůstávají.

Člověk má sedm těl tedy sedm různých energetických vrstev, které mohou mít různé barvy. Většina lidí vidících auru, většinou vnímají barvy okolo fyzického těla. Tedy základní barvu aury, pak takzvanou prosvítající a barvu "úsilí duše"...

Dnes popíši základní barvy aury a pomocí knihy od Richarda Webstera AURA

Význam základních barev Aury:

Červená
Potenciál: Vůdcovství
Je to mocná barva. Svémunositeli dává silné ego a přání dosáhnout úspěchu a být šťastný. V dětství bývá tato barva často oslabená, zvláště tehdy, jestliže je dítě nuceno podrobovat se přáním rodiny. Následkem toho se aura jeví někdy jako pomačkaná a potemnělá. Když pak člověk dospěje a je schopen stát na vlastních nohách, aura se rozšíří, ukazujíc, že člověkje nyní schopen dělat, co chce.Lidé se základní barvou červenou získávají často odpovědná postavení a vůdcovské role, protože mají potřebnou průbojnost, energii a vůdcovský talent, aby ostatní inspirovali. Častojsou citově založeni a mají dobré srdce. Červená barva může symbolizovat také fyzickou odvahu. Negativní výzanam červené je nervozita a sebeláska.

Oranžová
Potenciál: Harmonie a spolupráce
Oranžová je teplá barva, kterou najdete u lidí přirozeně intuitivních, taktních, s nimiž je snadné vyjít. Mají schopnost působit na lidi tak, že se cítí dobře a často zjišťují, že jsou v postavení, kde mohou uklidnit "vzbouřené vody". Jsou starostliví, schopní a praktičtí, drží se při zemi. Negativní výzanm oranžové je lenost a lajdáckost.

Žlutá
Potenciál: Tvůrčí schopnosti, dobrý mozek, vynikající úsudek
Lidé se základní barvou žlutou se snadno pro něco nadchnou, vzruší, jsou velice proměnliví. Jsou schopni rychlého myšlení, mají rádi zábavu a také se rádi nachají bavit ostaními. Jsou společenští, mají sociální cítění a rádi vedou dlouhé diskuze o čemkoliv. Snadno se učí, ale často se pouštějí do mnoha věcí najdenou, než aby jednu věc dotáhli až do úplného konce. Negativní stránkou žluté je unavitelnost a tendence ke lhaní.

Zelená
Potenciál: Uzdravování
Zelená barva je mírumilovná a lidé s touto základní barvou aury mají rádi klid, jsou to přirození léčitelé. Je s nimi možné dobře spolupracovat, jsou důvěryhodní a velkodušní. Na první pohled se mohou zdát mírní a bezstarostní, ale mohou být i velice tvrdohlavý a neústupní, jestliže mají pocit, že je to nutné. Jediný způsob, jak změnit názor lidí se základní barvou aury, je přesvědčit je, že k potřebě změnit názor dospěli sami. Nepoddajnost a neměnnost v názorech jsou negativní charakteristiky zelené barvy.

Modrá
Potenciál: Rozmanitost
Mít modroubarvu jakozákladní barvu aury je pěkné, protože tito lidéjsoupřirozeně kladně naladěni. Jejich aura je tedy normálně velká a vibrující.Mají právě tolik úspěchů i neúspěchů jako kdokoli jiný, ale vždycky se jakoby snadno dostanou ze všech potíží. Lidé,jejichž základní barvou je modrá, zůstávají ve svém srdci stále mladí. Jsou upřímní, čestní a obvykle říkají to, co si myslí. Negativní stránkou modré jsou obtížné dokončování úkolů. Jsou obvykle lepší při zahajování věcí, kdy se do úkolů pouštějí s velkým nadšením, než při jejich dokončování.

Indigová
Potenciál: Odpovědnost za ostatní
Časo bývá obtížné rozhodnout, zda je tato barva barvou základní proto, že se někdy jeví nachově zabarvená. Protože je to barva teplá, uzdravující a související s výchovou a vyživováním, lidé s touto barvou obvykle končí vnějakém zaměstnání humanitního typu. Rádi pomáhají a podporují ostatní a jejich největší radostí je, jestliže jsou obklopeni lidmi, které mají rádi. Zápornou vlastností indigové barvy je neschopnost říci "ne". Tito lidé bývají ostatními zbavováni svých výhod velice snadno.

Fialová
Potenciál: Duchovní a intelektuální pokrok
není to náhoda, že biskupové nosí fialová roucha. Lidé s fialovou barvou jako základní se duchovně vyvíjejí po celou dobu svého života. Stupeň, jehož ve svém vývoji dosáhli,je možné určit podle kvality fialové barvy v jejich auře. Mnozí, kteří mají fialovou barvu v auře jako základní, se někdy snaží tentoaspekt své podstaty popírat. To nepřináší štěstí a měli by si uvědomit, že nedělají se svým životem to, co by měli. Jestliže ale začnou studovat a jejich vědění se zvyšuje, jejich aury takézačnou mohutnězářit. Negativní stránkou fialové byrvy může být vytváření vnějšího dojmun adřazenosti.

Stříbrná
Potenciál: Idealismus
Najít stříbrnou barvu jako základní není obvyklé,i když je možné vidět ji poměrně často ve směsi s jinými barvami. Lidé, kteří mají stříbrnou jako základní, jsou plni velkých ideálů, ale většinou jsou nepraktičtí při jejich uskutečňování. Tito lidé často ztrácejí motivaci a stávají se znich spíše snílci než lidé činu. Získají-li ale motivaci a naleznou přitom myšlenku,která jim za to stojí,mohou dosáhnout zanačného pokroku.

Zlatá
Potenciál: Bez hranic
Zlatá jako základní barva aury je nejmocnější barva ze všech. Dává lidem schopnost zabývat se úspěšně velkými úkoly a uskutečnit prakticky všechno, co je napadne. Tito lidé jsou klidní s vlastním kouzlem, schopni tvrdě pracovat a řídit práci jiných. Svého největšího úspěchu dosahují obvykle v pozdějších letech života. Nepřekvapuje, že svatozáře kolem hlav svatých a duchovně založených lidí jsou obvykle zlaté, označují jejich neomezený potenciál.

Růžová
Potenciál: Finanční a hmotný úspěch
Tato jemně vypadající barva je často základní barvou rozhodných a tvrdohlavých lidí. Svůj zrak upnou vysoko a pak jdou za svými cíli s neochvějnou rozhodností. Není divu, že je nacházíme často na místech, kde mají moc a odpovědnost. Nehledě na to jsou tovesměs lidé skromní, nenároční, milující klidný život. Jsou také milujícími, jemnými a laskavými, často jsou nejšťastnější tehdy, když jsou v kruhu těch, které mají rádi.

Bronzová
Potenciál: Humanitární
Tato barva se často objevuje jako barva podzimu a její narezlost může být často silně přitažlivá. Lidé se základním barvou bronzovou jsou pečovatelští, starostliví, filantropičtí humanisté. Mají měkké srdce, jsou štědří. Vzhledem k tomu všemu se často musí naučit říci "ne", protože jsou jinak ostaními využíváni.Bílá
Potenciál: Osvícení a inspirace
Bílá je barvou čistoty a jen zřídka se s ní setkáme jako s barvou základní. Protože všechny ostatní barvy jsou součástí bílé, je bílá v podstatě jiným pojmenováním světla. Lidé s touto základní barvou zůstávají často vědomně v pozadí,jsou skromní a svatě humanitářští. Často se zdá, že nemají žádné vlastní ego a jsou soustředěni spíše na blaho ostatních než na své vlastní. Tito lidé jsou často silně intuitivní a moudřejší,než by odpovídalo jejich věku.


Barva aury se mění dle rozpoložení člověka, nálady a duchovní čistoty. Čím je aura světlejší a více ráří, tím je člověk lepším a plně rozvíjejícím své schopnosti. Barvy aury taktéž souvisí s čakerním systémem.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SwEeTt-MuFfiNs SwEeTt-MuFfiNs | 2. prosince 2008 v 17:07 | Reagovat

Ruzováá nej BarviččkA !! ♥

2 barchettka barchettka | 9. prosince 2009 v 14:54 | Reagovat

Moc pěkný článek, moc bych si přála vidět auru :)

3 elsa elsa | 3. července 2012 v 19:29 | Reagovat

já auru vidím ale jen chvíli a dost to vičerpává. mojí kamarádce vidící auru se stalo že jí to vidění zachránilo život. byla v obchodě s výtahem. přivolala si vítah ale nenastoupila protože se jí neco nelíbilo na lidech uvnitř. po chvíli si uvědomila že žádní z lidí ve vítahu neměl kolem sebe auru. vteřinu na to se vítah zřítil a cestující zemřeli.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama