e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Leden 2009 II.

28. března 2009 v 18:37 | Esty
Vězte, že váš vztah k Bohu, k Božímu Světlu ve vás, je vaším vlastním jedinečným a nádherným darem. Tomu vás nemůže naučit náboženství nebo další Mistr. Mistr může být příkladem a sdílet vědomosti, ale on či ona vám neřeknou, jak zakusit své vlastní jedinečné Božství, neboť nemohou slyšet či zažít vaše vlastní spojení s Bohem. Vskutku, Milovaní, v této době, kdy se vynořujete coby Mistři Světla, je vaší prací posílit toto Mistrovství v ostatních, ne skrze systémy víry, ale prostřednictvím způsobu, jakým žijete v Bezpodmínečné Lásce, Důvěře a Radosti, a prostřednictvím své posvátné schopnosti manifestovat dle Božího Řádu vše, co potřebujete.
Neboť v Nové Zemi vstoupí každá Probuzená Bytost do svého vlastního Posvátného spojení s vnitřním Božím Zdrojem, a přesvědčení založená na systémech víry odpadnou. Budete se scházet ke slavnostem a obřadům Světla a Vděčnosti jen v souladu s vnitřním podnětem svého Srdce a Ducha, a budete následovat Boží Vedení svého vlastního Vnitřního Kristova Světla či Boží Pravdy. Budete to sdílet s těmi, jejichž Světlo Srdce souzní s tím vaším, zatímco postupujete k Posvátnému Daru Jednoty, "Jednoho Srdce" a "Jedné Duše", které jsou Zdrojem vší Lásky a Světla.
Milovaní! Je to Požehnaný Čas!

Žijte život "přirozeně" a beze strachu

Milovaní, protože se probouzíte do Kristova Světla v sobě, zažijete své vlastní Božství a Dokonalost. Poznáte sami sebe jako čirou Lásku a Radost. Poznáte sebe jako Lidskou Andělskou Bytost - Světlo a Hmotu spojené ve službě Světlu.

Milovaní, trvalo vám mnoho životů, než jste se dostali k tomuto bodu, kdy vaše fyzická těla nesou Světlo Jednoty jako Planetárního Vědomí. Ano, vskutku, za Lemurie a Atlantidy byly časy, kdy jste žili na Vyšších úrovních Vědomí a Harmonie se Zemí, ale nebyli jste ještě Planetárním Vědomím Jednoty v té míře jako nyní. Milovaní, rozvíjeli jste vzácné Světlo Božího Vědomí, abyste mohli svou Planetu zahrnout Láskou svých Srdcí a svých Duší, jako Jeden. A tak jste stvořili Planetární mřížku, jež podporuje Proud Zlatého Plamene Míru a Hojnosti.
Je to mocná energie a podpoří vaše životy, jelikož se vám ukáží nové způsoby žití ve vaší esenci Mistra Světla. Prosíme vás, abyste se naučili žít "přirozeně" a beze strachu. Důvěřujte, že každá vaše potřeba bude naplněna a každé vaše přání se bude manifestovat do hmotné formy, aby byl podpořen váš život na Zemi. Žít přirozeně znamená věřit, že vaše Lidská andělská bytost je určena k tomu, aby na Planetě Zemi vzkvétala a zažívala Radost skrze Zábavu a Tvořivost. Znamená to věřit svým přáním a volbám, neboť ta vás vedou kupředu, při vědomí toho, že neexistují žádná "dobrá" či "špatná" rozhodnutí, jen možnosti vedoucí k novým volbám a novým zkušenostem ve Světle.
Milovaní, Mistr Světla žije přirozeně a jednoduše a ví, že to, co je potřeba, je vždy poskytnuto z Proudu Boží Hojnosti. Je třeba jen požádat a je vám dáno, je třeba jen vyslovit ta slova a stane se. V žádném případě to neznamená, že vaše životy budou "jednoduché". Ve skutečnosti, v 2 1. století a na vaší úrovni vývoje, může být život velice složitý. Nicméně volby jsou vždy prosté. Budete přirozeně vedeni tím, co vám připadá správné, neboť vaše Vnitřní Světlo vás provede jakýmikoliv složitostmi, které vám život na vašem putování nabídne.

Čekejte zázraky

Milovaní, protože přijímáte své Mistrovství Světla a Tvořivosti na Zemi, řekneme, že klíčem ke Tvoření Zázraků je Zázraky očekávat! Stále!

Vězte, že vždy existuje Zázrak, jenž může být stvořen, a Boží Inteligence miluje tvorbu zázraků hravé Radosti a Překvapení. Dovolte si být překvapeni a uchváceni dary života a pociťujte vděčnost za vše, co vámi protéká. Neomezujte sílu Zázraků požadavky, dovolte Zázrakům být tak velkými a neomezenými, jak je třeba. Jde o schopnost se otevřít vůči nekonečné Lásce a Požehnání, která umožňuje div Zázraků při jejich manifestaci ve vašem životě.
Milovaní, když jste Mistrem Světla, je stvoření Zázraku zcela ve vašich silách. Jste obklopeni geometrickými "mřížkami" Vědomí, které existuje i ve vás. Jakmile "přikážete" Zázrak, čerpáte z onoho Božího Vědomí a žádáte, aby přijal na hmotné úrovni tvar dle vašich přání a potřeb. A - Tak To Je! Jak jsme již řekli, čím blíže je vaše přání či "příkaz" proudu Boží Lásky a Inteligence, tím rychleji se váš Zázrak bude manifestovat!
Posléze, Milovaní, budete na Zázraky a jejich manifestaci pohlížet jako na přirozený způsob života. Neboť vskutku schopnost vtahovat energii do hmotné formy znamená činit Zázraky, a vpravdě, každý jeden z vás, jenž se prochází po Nové Zemi, tuto schopnost má. Vyžadováno je jedině, abyste se pustili a uvolnili svou závilost na starých metodách naplňování svých potřeb a abyste začali čerpat ze své vlastní Vnitřní Síly a Moudrosti pro manifestaci energie do hmotné formy tak, jak si přejete a velíte.

Tvořme společně v roce 2009

Milovaní, dar Mistrovství je dán každému jednotlivci, zatímco postupujete k Vyššímu Vědomí. Vskutku, při svém posunu do Vyššího vědomí si uvědomujete, že nejste jen "jednotlivcem", ale že jste součástí větší Jednotky či "Jednoty", výrazu energie "Jednoho" Zdroje.

Právě zde začnete vnímat důležitost práce ve Skupinách, neboť síla a moudrost energie Skupiny může urychlit Vytvoření Míru a Hojnosti na vaší Planetě.
Tato energie Skupinového Spolutvoření může být vyjádřena a zažívána při Duchovních obřadech, Rituálech a Činnostech, jejichž součástí je záměr posílit Mírumilovnou Změnu a tvoření Hojnosti. Je-li Kristovo Světlo ve vás spojeno a soustředěno s čistým záměrem Lásky a Míru, dochází ke vzniku a uvolňování neuvěřitelné síly.
Ale vězte též, Milovaní, že tato energie Skupinového Spolutvoření může být také použita ve vašich vlastních společenstvích. Až začnete manifestovat Novou Zemi, propůjčte své tvůrčí a kouzelné schopnosti coby Mistři Světla společenským projektům, které urychlují uskutečnění ideálů Spravedlnosti, Míru a Hojnosti pro Všechny. Vězte, že na vaší síle záleží, můžete pomoci zapojit sílu zázraků, aby postrčila takové projekty kupředu prostým Záměrem a Vírou!
Skutečně, Milovaní, je načase začít důvěřovat své schopnosti přinášet Mírumilovnou Změnu přímo tam, kde se nacházíte, s vědomím, že vaše Světlo je mocné, neboť se spojuje s a čerpá z Posvátných Mřížek Boží Inteligence, které vytvářejí manifestace a zázraky na této Nové Zemi.

Energie v lednu 2009

Úplněk v lednu připadá na 11.1. Jde o Měsíc v Raku, se Sluncem v Kozorohu. Jako takový nese silné Ženské energie, neboť Raku vládne Měsíc. Jeho protilehlým znamením je mocná Mužská energie Kozoroha. Což nabízí příležitost k vyrovnání s vnitřní Mužskou a Ženskou energií a k práci se Zlatými energiemi mřížek Dvojplamene k posílení Lásky a Radosti ve vašem životě. 11-01 (nebo 01-11, záleží na tom, kde se nacházíte) bude též silným okamžikem ke spojení s energiemi 11 a 1, které jsou nyní tak výrazné. Energie Nových Začátků, Energie Naladění do Vyššího Vědomí a Energie JEDNOHO.

Slunce postupuje z Kozoroha do Vodnáře 20.1. Při Novoluní 26.1. dojde k zatmění Slunce, a to ve Vodnáři. Budou aktivovány nové Sluneční Kódy, aby napomohly rozvíjení Nové Energie na Zemi. Pro soukromé rozjímání: "Semena Světla", která budou aktivována 26.1., budou těmi pro Nový Zlatý Věk Vodnáře. Půjde o vhodný čas k práci se Zlatým Plamenem a Zlatým Světlem vnitřní Kristovské energie za účelem přinesení Vyššího Vědomí a manifestace Nového věku Světla na Planetu lehkým a jemným způsobem.
Merkur kráčí od 11.1. retrográdně /v protisměru/, takže v této době se pohybujte zvolna a nesnažte se nic uspěchat. Což je dobrá rada pro leden celkově. Dejte energiím možnost integrovat se jemně a pokuste se v tomto čase si "neukousnout příliš velké sousto". Nechte se podporovat energií Důvěry.
Mocná planeta Transformace, Pluto, pokračuje ve své cestě zemním znamením Kozoroha coby silového domu přeměny na fyzické úrovni. Saturn, energie Změny a Restrukturalizace, postupuje na svém putování dále zemním znamením Panny a vnáší změnu i do způsobu vašeho pohledu na vlastní zdraví a svou fyzickou existenci.
Milovaní, vězte, že v tomto čase Změny a Transformace jste Lidskými Anděly a Mistry Světla, a že jste na tomto odvážném putování Transformace, na něž jste se vypravili, velice milováni a podporováni. Zde v Říších Světla tleskáme vaší Statečnosti a Vytrvalosti. Jste doopravdy Bohy a Bohyněmi Stvořitele, kteří oživli, aby se podíleli na Tvoření Nové Země a Nové Reality! Nechť vám tento měsíc leden ukáže Sílu žijící v každém z Vás!
© 2009-10 Celia Fenn and Starchild Global
http://www.starchildglobal.com/
(pro www.reiki-centrumpraha.cz přeložila Lucka K.)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama