e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Odevzdání

28. března 2009 v 17:08 | Esty |  ANDĚLSKÉ KARTY - Doreen Virtue, Ph.D.


Odevzdání

Pusťte se všeho co vás trápí a dovolte Bohu a andělům, aby vám pomohli. Všechno, co odevzdáte, bude buď nahrazeno něčím lepším, nebo se k vám vrátí uzdravené.

Když některou oblast vašeho života, která nefunguje, pevně svíráte ve svých rukou, nemá prostor k uzdravení. Ať už se trápíte svým milostným životem, finanční situací, kariérou, domácností nebo zdravím, tato karta po vás chce, abyste toho nechali. Pokud lpíte na některých aspektech svého života kvůli obavám jako např.: "Co když nenajdu nikoho nebo nic lepšího?", bude se vše jen zhoršovat.

Budete-li ochotni pustit se situace a ode vzdat ji, nastane jedna ze dvou možností: bud z vás bude vše tíživé smyto a stávající situaci nahradí nová, lepší, nebo se problém zázračně uzdraví. Prostřednictvím této karty vás andělé žádají, abyste se nesnažili mít kontrolu nad tím, jak to vše dopadne. Odpoutejte se a dovolte Bohu, ať vám pomůže!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama