e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Studium

28. března 2009 v 17:37 | Esty |  ANDĚLSKÉ KARTY - Doreen Virtue, Ph.D.Studium

Zabýváte se právě nyní učením a studiem. Vaši andělé vás vedou, abyste si udělali čas na čtení, naslouchání a osobní rozvoj.

Tato karta potvrzuje, že právě prožíváte velice významné období, kdy se máte seznámit s novými myšlenkami nebo se naučit novým dovednostem. Možná máte pocit, že byste se měli zapsat do nějakého kurzu nebo školy, a karta "Studium" tento pocit potvrzuje. Jestliže již školu navštěvujete, andělé chtějí, abyste ve studiu pokračovali.

V době, kdy se nacházíme v životní fázi učení, někdy pocítíme silnou touhu si své nové znalosti vyzkoušet. Místo dalšího učení už chceme nedočkavě v praxi uplatňovat, co jsme se naučili. Není však nad správné načasování a tato karta vás vede, abyste do akce nespěchali. Raději se těšte z procesu učení se. Z růstu, který doprovází zkušenosti učením, je možno se radovat, připomínáme-li si, že je třeba se neustále zaměřovat na přítomný okamžik.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama