e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Únor 2009 I.

28. března 2009 v 18:40 | Esty
Rozmanité výrazy Světla v realitě Nové Země

Energie na únor 2009

AA Michael prostřednictvím Celie FennMilovaní pracovníci Světla, při svém vstupu do tohoto měsíce února zažíváte svou Realitu novým způsobem. Začínáte v ní realitě zakoušet rozmanité úrovně a výrazy Světla. Vzhledem k tomu, že "Hologram" vaší 5D Reality nabývá na síle a jasnosti, vcházíte jako kolektiv do nové a náročné fáze svého vývoje.

Jelikož jsou nové mřížky kolem Planety posíleny a aktivovány, proudí do nich stále více Světla v přípravě na nové manifestace. Na těchto mřížkách existuje vysoké napětí tvůrčí energie, jež ve vlnách proudí novou krystalickou matricí. Hojnost Zdroje pulsuje mřížkami v podobě Harmonických kmitů Světla a pouze čeká, až bude vetkána do manifestace Světelnými Mistry, kteří mají přístup k proudu Hojnosti skrze svá otevřená srdce a svou radostnou službu Světlu. Současně jsou staré 3D mřížky energie zbavovány, a právě toto vede k efektu "vakua", kdy zdánlivě nic nepostupuje kupředu a neplyne.

Vskutku, Milovaní, právě zde vzniká výzva pro vás jako Světelné Mistry. Ve svém každodenním životě budete konfrontováni se dvěma "úrovněmi" zkušeností. Jednou úrovní bude onen zázračný 5D proud Hojnosti, tou druhou pak rozpadající se 3D úroveň nedostatku a omezení, prázdných iluzí, které právě nyní opravdu vycházejí naprázdno. Tyto dvě úrovně skutečnosti budou zažívat všichni, a my víme, že ti bez soudnosti a moudrosti mohou zpanikařit a mít pocit, že jsou "zablokovaní" a nepostupují kupředu. Milovaní, tento čas dostáváte, abyste se mohli naučit dovednosti rozlišování toho, co je skutečné a co je pro vás pravdou, od toho, co je prázdnou iluzí. Až se budete moci plynule přesunout od prázdných a nicotných energií negativity a hněvu, a vplynout do požehnání manifestací Hojnosti, pak jste aktivovali své schopnosti jako Mistři Světla v Nové Zemi.

V prosinci byly nově vyvažovány vaše Vyšší čakry, aby se vyrovnaly s touto novou realitou a mohly s ní tvořit styčné body. Jste z pohledu vnímání schopni rozpoznat a rozlišit, co pulsuje vyšší energií a co je prázdné a nicotné. Ucítíte to nyní ve svém Srdci a ve svém Těle.

Milovaní pracovníci Světla, v tomto měsíci se naskytne mnoho náročných situaci, které se objeví, když uvádíte své mentální a emocionální reakce do rovnováhy se svým vyšším vnímáním. Budete konfrontováni se situacemi, kde si budete muset vybrat mezi vibrací na úrovni hněvu a zoufalství, a mezi rozhodnutím vstoupit raději do bezpečných míst Srdce a vědomím, že jste stále v bezpečí a pod ochranou lásky své Já Jsem Přítomnosti. Rozhodnete-li se vstoupit do Srdce, budete se cítit natolik silní, abyste se dokázali vypořádat s jakoukoliv situací a skrze lásku přeměnit energie na vyšší vibraci. A pokud to nejde, pak postoupíte dál, aniž byste se museli s těmito níže vibrujícími energiemi zaplétat či je táhnout s sebou.

Je to volba, a pokud si zvolíte pozvednutí frekvencí svých nižších čaker, aby tak byly v souladu se Srdcem a vyššími čakrami, zažijete svou Bytost jako Světelné kontinuum. Budete doopravdy cítit, že jste ztělesněným Světlem a že každá vaše část pulsuje proudem Boží Lásky. V této Světelné realitě otevíráte cestu zázračným manifestacím, neboť Hojnost Božího Požehnání bude plynout ze Zdroje do vašeho Srdce a vašimi nižšími čakrami a uskuteční se. A tento proces bude probíhat hladce a se stoupající rychlostí, jakmile získáte větší zručnost coby Světelní Mistři.

Milovaní, zatímco čelíte těmto výzvám, vězte, že každý z vás předvídal tento okamžik, když jste souhlasili s inkarnací jako pracovníci Světla v této Velké Transformaci. Věděli jste, že přijde doba, kdy budete muset propustit staré "podpůrné systémy" 3D a vykročit do tohoto nového 5D prostoru úplného ovládnutí svého vlastního Světla a vnitřního Božství. A ano, věděli jste, že to bude náročné, a věděli jste, že to možná vždy dokonale nezvládnete hned napoprvé, ale byli jste si jisti, že všichni budete schopni tohoto Mistrovství dosáhnout. A vskutku dosáhnete… vskutku jste dosáhli… jen se učíte, jak to vyjádřit na hmotné úrovni. Snažili jste se zvládnout schopnost žití v energii svého Srdce, a my znovu opakujeme: Milovaní, to je onen klíč, my ho nazýváme "zlatým klíčem". Teprve, když je vaše Srdce otevřeno a naplněno Bezpodmínečnou Láskou a Vděčností, se stanete vodičem pro proud Boží Hojnosti a Stvořitelem Zázraků Hojnosti a Míru, neboť Světlo vetkáváte do Holografické manifestace na Mnoha úrovních Světla.

Milovaní, přemýšlejte chvíli o této "Světelné stezce". Světlo Zdroje vstupuje do vaší Korunní čakry z vyšších sfér Ducha, to nejčistší a nejzářivějsí Světlo bez jakýchkoliv deformací. Je to čirá láska "Jednoho" a vibruje v souladu se Zákonem Jednoho. Toto aktivuje Šišinku, jež pak vysílá pokyny Čakře čela a Hypofýze, aby zahájily proces vnímání a tvoření na fyzické úrovni. A tak tedy duše spolupracuje se Světlem a vy začínáte vidět a slyšet a vyjadřovat to Světlo, které jste přijali, ve formě zaujetí a nápadů, a tato nadšení a nápady jsou směrovány do Srdce, aby mohly být tělem vnímány jako motivace a radost. Právě zde, v Srdci, duše převádí toto nadšení a radost na Fyzickou úroveň, aby tak mohly být vetkány do materiálních forem prostřednictvím vytváření životních zkušeností.

Každý zážitek, jímž projdete, byl vetkán do vaší reality skrze vášeň a touhu duše po nových zkušenostech na stezce Světla. A samozřejmě, většinou životních zkušeností si razíte cestu spolu s dalšími, jejichž duše si zvolily podobnou zkušenost a byly vtaženy do vašeho stvoření, aby mohly sdílet světlo a výtvory vaší duše. Milovaní, platí, že když vibrujete vyšším světlem a vyšším láskyplným záměrem, budete přitahovat duše, které se též snaží spolu s vámi vytvořit zkušenost Lásky a Radosti v této Nové světelné realitě, jež je nazývána Novou Zemí.

Ano, Holografická realita není nic víc než zážitek mnoha rozmanitých vrstev Světla, vibrujících v různých frekvencích a dimenzích, aby vznikl příjemný "Sen" o Realitě. Každá osoba na Planetě je součástí Snu, každý člověk vetkává své Světlo to Hologramu dle svých možností. Ti, kdož jsou Mistry Světla, se učí žít s vědomým chápáním tohoto procesu, aby mohli - pokud se tak rozhodnou - směrovat své výtvory k vědomé manifestaci. Ale, Milovaní, ti, z nichž se stanou velcí Bojovníci Světla, jsou těmi, kteří vědí, že ta nejsilnější stvoření jsou tkána ze Světla Mnoha Bytostí, které Sen sdílejí. Pokud umíte "Snít jako Jeden",
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama