e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Uzdravení

28. března 2009 v 17:40 | Esty |  ANDĚLSKÉ KARTY - Doreen Virtue, Ph.D.Uzdravení

Situace, kvůli níž si děláte starosti, se napravuje. Máte od přírody dar uzdravovat a vaše léčivé myšlenky se již konkrétně projevily.

Někdy nelze situaci uzdravit, dokud se daného problému zcela nepustíte - aby do něj mohlo vstoupit uzdravující světlo. Vaše obavy se brzy rozplynou, protože tato karta naznačuje, že dochází k uzdravování. Abyste si však toto uzdravení uvědomili, musíte se napřed přestat zaměřovat na to, "co je špatně", a místo toho si zopakovat: "Všechno je právě teď v Božím a dokonalém pořádku."

Máte přirozenou schopnost uzdravovat a tato karta vám naznačuje, že prostřednictvím vás jako pozemského uzdravujícího anděla pracuje BŮH. V každé situaci, která potřebuje uzdravení, se držte myšlenek lásky. Vizualizujte si již nyní tuto situaci jako vyléčenou. Potom vzdejte díky Bohu za uzdravení a vše úplně přenechte jemu a andělům. Výrazné výsledky vaší léčivé práce budou mít vliv na mnoho lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama