e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Leden 2010

Kořen KUDZU

14. ledna 2010 v 14:15 | Esty |  ZDRAVÁ VÝŽIVA TĚLA I DUCHA
Kudzu

Cesta ke střízlivosti.

Konec bezmoci v boji proti alkoholismu! Nadále už nemusíte být bezradným účastníkem stálých vzestupů a pádů svých blízkých, nemusíte sledovat, jak je někdo Vám drahý pohlcován svou závislostí. Překonejte svoje pochyby a pomozte sobě a zároveň těm, na nichž Vám záleží! Kudzu - to je společné vítězství!

Kudzu :
- již v prvním týdnu užívání snižuje potřebu konzumace alkoholu
- posiluje nervový systém (to je při terapii velmi důležité)
- upravuje trávicí procesy
- stabilizuje krevní tlak a srdeční činnost
- posiluje organismus
- má detoxikační účinky (detoxikace organismu)
- zvyšuje hladinu přirozených látek v mozku, kromě jiného serotoninu a dopaminu, které normalizují emocionální stavy.

Preparát Kudzu působí dlouhodobě, ale jeho účinky se projevují velmi rychle. Trvalé efekty přináší po několika měsících užívání.

Co je to alkoholismus

Závislost na alkoholu je choroba, která začíná a rozvíjí se velmi nenápadně, bez vědomí zúčastněného. Je založena na nekontrolovatelné konzumaci alkoholických nápojů. Požívání malých a postupně stále větších dávek alkoholu může vést až k předčasnému úmrtí. Východiskem alkoholismu je lidská slabost, která se však netýká pouze nemocného, ale rovněž jeho rodiny a širšího okolí. Alkoholici nejsou schopni běžného života, ubližují svým blízkým, zanedbávají svoje pracovní i domácí povinnosti a stávají se lhostejní k projevovaným citům. Nadměrná konzumace alkoholu je však bohužel v naší společnosti velmi rozšířeným jevem. Alkoholismus vede rovněž k velmi těžkému oslabení organismu, k problémům s játry, trávením, krevním tlakem, krevním oběhem a k řadě dalších chorob. Mnoho alkoholiků se nechce léčit, protože se nechtějí přiznat ke své slabosti, stydí se za to, že jejich život řídí alkohol. Bojovat není snadné, ale pokud uděláte první krok, bude Váš boj díky Kudzu snadnější a povede k očekávanému vítězství. S Kudzu vyhrajete nejen bitvu, ale celou válku proti alkoholu!

NOVÝ ŽIVOT díky Kudzu

Příroda se postarala také o to, aby se organismus po těžké alkoholické závislosti mohl vrátit do normálního stavu, protože kořen Kudzu napomáhá detoxikaci celého organismu, zvláště jater, upravuje narušené trávení, odstraňuje překyselení žaludku a průjmy, zmírňuje bolesti (např. hlavy), snižuje krevní tlak a v neposlední řadě podporuje krevní oběh. Kudzu dodává také velké množství kalorií (má vyšší kalorickou hodnotu než med), které jsou potřebné pro regeneraci zničeného organismu. Díky tomu mohou osoby užívající Kudzu rychle normalizovat svůj celkový zdravotní stav. Tento cenný kořen zmírňuje rovněž psychické problémy, neboť povzbuzuje mozek k produkci serotoninu a dopaminu - hormonů odpovědných za správnou činnost nervového systému. Bylo zjištěno, že nízká hladina serotoninu ovlivňuje agresivní chování a záchvaty vzteku, nebo naopak deprese a nervová selhání. Všechny uvedené projevy lze často pozorovat u závislých osob, a proto jim užívání Kudzu může pomoci při získání psychické rovnováhy

Vyléčil jsem se z alkoholismu díky Kudzu!

Vědci z Centra lékařských věd Harvardské univerzity v Bostonu, badatelé z Lékařské školy v Chapel Hill a mnoha jiných vědeckých institucí prokázali, že extrakt Kudzu, především v něm obsažený daidzein, může radikálně zredukovat touhu po alkoholu. "Kudzu mi zachránilo život"- říká Larry Cambert, pětapadesátník z Atlanty. "Začal jsem pít, když jsem měl 17 roků, alkoholikem jsem se stal již v 25 letech. Za týden jsem vypil více alkoholu než jiní za celé měsíce. Téměř mě to zabilo, ale pak jsem začal užívat Kudzu." "Můj lékař mi tuto terapii doporučil a v průběhu dvou dnů užívání se moje touha po alkoholu snížila na polovinu. Po dvou týdnech jsem už alkohol vůbec nepotřeboval. Už 3 měsíce jsem nepil žádný alkoholický nápoj a musím říci, že jsem se nikdy necítil lépe." "V obchodě se zdravou výživou jsem si koupil Kudzu a také samotný daidzenin. Kudzu užívám každodenně a je to úplný zázrak" Jak působí Kudzu při léčbě alkoholismu? Někteří
vědci tvrdí, že omezuje jeho vstřebávání v tenkém střevě, jiní ale prohlašují, že Kudzu snižuje potřebu pití alkoholu prostřednictvím změny účinku serotoninu, který se vytváří v mozku. "Kudzu je na jihu Spojených států velmi nenáviděnou rostlinou, protože roste obrovským tempem a dusí všechno kolem sebe. V Číně je naopak uctíváno jako přírodní lék" - říká botanik Dr. Chiang Wen-ho z Institutu výzkumu léčivých rostlin v Beijing. Wayne Diaz
Text byl uveřejněn na stránkách Weekly World News

Proč ve staré Číně neexistoval problém alkoholismu

Kudzu Vine (pueraria lobata) je popínavá rostlina s velkými listy a krásně vonícími květy. Kořen a květ této rostliny se užívají v tradiční čínské medicíně již více než dva tisíce let. Před mnoha staletími existoval problém alkoholismu i v Číně, ale byl rychle vyřešen. Tehdejší lékaři začali hledat přírodní lék, který by mohl pomoci lidem se závislostí. V rámci těchto snah zjistili, že každodenní užívání Kudzu snižuje potřebu konzumace alkoholu, díky němu bylo snadnější překonat "silnou touhu se napít". Staré čínské lékařské knihy a popisy léčby uvádějí, že kořen Kudzu podporuje rovněž regeneraci organismu poškozeného v důsledku této závislosti. Tyto starověké poznatky vzbudily zájem ve vědeckém světě. Na konci 80. let 20. století začali američtí vědci zkoumat Kudzu z lékařského hlediska. Vědci z Harvardské univerzity v Bostonu a Univerzity Severní Karolíny prováděli široce pojaté výzkumy Kudzu. Využití Kudzu při léčbě alkoholismu bylo předmětem laboratorních zkoušek rovněž v mnoha jiných vědeckých instituc ích v USA a Evropě, kromě jiného v Indianopolis, Boloni, Cagliari, Camerino.

Kudzu nejvyšší kvality

Kudzu vděčí za svoje výjimečné vlastnosti příslušnému množství obsažených izoflavonů, především daidzinu a daidzeinu (19 mg). Izoflavony obsažené v našem Kudzu efektivně snižují potřebu požívání alkoholu a v těle účinně brzdí tvoření aldehydu kyseliny octové, který vyvolává příznaky otravy alkoholem. Pouze vysoký obsah izoflavonů je zárukou účinnosti tohoto preparátu v boji proti alkoholismu.

Kudzu nejen pro kuřáky

Kořen Kudzu v sobě ukrývá ještě řadu dalších možností k využití, jejichž tajemství touží vědci objevit. Specialisté z Bostonu publikovali řadu výsledků svých výzkumů, z nichž vyplývá, že tato rostlina může pomoci také lidem závislým na nikotinu. Vysvětlení je vcelku prosté. Autoři této zprávy vysvětlují, že Kudzu obsahuje řadu blahodárných složek charakteristických pro nikotin, které jsou však neškodné a nevytváří se na ně závislost. Každodenním podáváním lze tedy částečně ošidit organismus, ale přitom mu nedodat škodlivý nikotin. Díky tomu může být boj proti závislosti na nikotinu snazší. V posledních letech se zkoumá Kudzu také z hlediska zmírňování projevů menopauzy a klimakteria, což je spojeno se snížením produkce hormonu estrogenu. Nedostatek této sloučeniny vyvolává u žen nepříjemné stavy - návaly horka, závratě, podrážděnost, kožní potíže, odvápnění kostí a poruchy krevního oběhu. Na základě provedených výzkumů bylo zjištěno, že izoflavony z Kudzu působí podobně jako estrogen a mohou tedy zmírnit některé z uvedených potíží.

Dávkování:

Kudzu je nutné užívat pravidelně, 1-2 kapsle denně (v závislosti na individuálních potřebách organismu), před jídlem nebo v průběhu jídla. Kapsle je možné polykat celé nebo jejich obsah vysypat do jídla. Kudzu lze přidávat také do alkoholu (např. když je alkoholik v podnapilém stavu a není jiná možnost podávání preparátu).


Vlastnosti preparátu Kudzu:podporuje léčbu alkoholové a nikotinové závislosti, pomáhá osobám ohroženým vznikem závislosti na alkoholu, snižuje potřebu pití alkoholu.
Preparát Kudzu napomáhá rovněž při regeneraci organismu:
podporuje detoxikaci vnitřních orgánů, zvláště jater
upravuje trávení, zmírňuje překyselení žaludku a průjmy
zmírňuje bolesti hlavy a svalů
pozitivně ovlivňuje oběhový systém a kosti
podporuje produkci serotoninu a dopaminu, které posilují nervový systém a pozitivně ovlivňují emocionální stav, upravuje celkový stav organismu,zvyšuje vitalitu - Obsah: 60 kapslí
Je pravda, že se na Dálném Východě již před staletími používal kořen kudzu při léčbě alokoholismu?
Proč vědci tvrdí, že kudzu pomáhá snížit závislost organismu na alkoholu?


Výsledky vědeckých výzkumů:

1.V r.1989 vědci z Univerzity Severní Karolíny uveřejnili první zprávu na téma kudzu, v níž konstatovali, že kořen této rostliny stabilizuje nervový systém.Pozdější výzkumy vědců z této instituce, zvláště profesora Amira Rezvani a profesora Davida Overstreeta potvrdily, že kudzu podporuje produkci hormonů serotoninu a dopaminu v mozku.Tyto hormony působí na nervový systém, zajišťují správný přenos podnětů do mozku a mezi jednotlivými částmi mozku.Serotonin navíc pomáhá regulovat citová hnutí, neboť již dříve vědci došli k závěru, že nedostatek tohoto hormonu vyvolává výkyvy nálad-od nadměrné agresivity nebo mánie až po depresi a nervová zhroucení.Podle doktora Rezvani zůstává serotonin a dopamin díky kudzu déle v oběhovém ústrojí a vyvolává přirozenou stimulaci "systému odměny"(systém fungující v mozku,v souvislosti s nímž vzniká psychická závislost na alkoholu).Díky této stimulaci, tvrdí americký vědec, není potřeba "sahat po alkoholu".


2.Na začátku 90. let bylo na Harvardské universitě v Bostonu výše zmíněné Universitě Severní Karolíny potvrzeno, že kudzu:
· pomáhá redukovat spotřebu alkoholu
· podílí se na procesu zpomalení rozkladu etanolu na škodlivý aldehyd kyseliny octové(aldehyd kyseliny octové-70% požitého alkoholu se přeměřuje v játrech na aldehyd kyseliny octové.Tato látka je toxická a vyvolává projevy otravy:rozšíření cév,malých obvodových cév,objevuje se pocit dušnosti,poruchy srdeční činnosti a srdečního rytmu,mdloby, zvracení.)
· podporuje regeneraci zničeného organismu

Tyto závěry potvrdily rovněž vědci z Karolinské univerzity ve Švédsku.


3.V r. 1993 byly v kořenu kudzu zjištěny izoflavony, které podle předpokladů hrají klíčovou roli v boji proti závislosti.Mezi nejdůležitější patří:daidzin(aglikon),daidzein(glykosid), puerarin a genistein. Podle provedených zkoušek mohou tyto látky na jedné straně způsobovat snížení potřeby příjmu alkoholu a na druhé straně podporují očišťování organismu od toxických látek vzniklých v důsledku rozkladu alkoholu.Kudzu je navíc zdrojem škrobů s vysokou výživnou hodnotou, značným obsahem železa a jiných minerálních složek (sodík,vápník), které mají vyšší kalorickou hodnotu než med.Z tohoto poznatku vyvodily vědci dva závěry: za prvé je možné kudzu využít při prevenci alkoholismu a jako podpůrný preparát při odstraňování závislosti.Kudzu je však na druhé straně možné použít jako podpůrný prostředek při léčbě chorob vzniklých v důsledku požívání alkoholu.HAARP

12. ledna 2010 v 18:11 | Esty |  ZAJÍMAVOSTI
Zkratka HAARP znamená High-frequency Active Auroral Research Program, tedy nízkofrekvenční aktivní polární výzkumný program. Oficálně se jedná o program výzkumu ionosféry, ale prakticky všechna známá fakta svědčí o tom, že HAARP je zbraň, nebo alespoň vojenské zařízení. Pravdou ovšem je, že ionosféry se docela jistě týká.

Ionosféra, tedy řídká část atmosféry ve výšce zhruba od 80 kilometrů nad povrchem, obsahuje velké množství nabitých částic (iontů) a kromě jiného umožňuje šíření různých rádiových signálů.
Základna HAARP se nachází na Aljašce v oblasti Gakona, což je necelých 150 mil severovýchodně od města Anchorage. Další, poněkud menší zařízení takového typu je v místě jménem Arecibo v Norsku, třetí je v Portoriku. Podle některých zdrojů jsou další na jižní polokouli (snad dokonce poblíž jižního pólu). Kromě toho je po celé Zemi rozmístěno několik desítek dalších atmosférických "hořáků" mnohem menších rozměrů.

Systém pokrývá plochu asi 13 hektarů a je tvořen 180 anténami (12 krát 15 řad), z nichž každá má dva dipólové přenašeče o výkonu 10 000 W. Celá soustava má tedy výkon 3,6 MW (3,6 miliónu wattů). Antény mají dvě kmitočtová nastavení, a to 2,8 až 7 MHz a 7 až 10 MHz. HAARP tedy vysílá elektromagnetické vlnění do ionosféry, přičemž využívá některé její charakteristiky. Ionosféra funguje především jako gigantická "anténa", pomocí níž lze signál zaměřit na kterékoli místo na Zemi. To ovšem není všechno. Za určitých meteorologických podmínek (ty se neustále mění, ale dají se předpovídat) lze ionoféře "ukrást" značné množství elektromagnetické energie, která je tam díky iontům rozmístěna v těžko představitelném množství. Pokud bude celý výkon HAARPu za vhodných podmínek zamířen na jediný bod oblohy, původní signál se zesílí až tisíckrát, což znamená výkon 3,6 GW, tedy 3,6 MILIARDY wattů. Abyste si udělali představu, tak je to zhruba dvojnásobek výkonu všech vodních elektráren v České republice dohromady.

Je třeba podotknout, že prakticky identický systém navrhoval počátkem 20. století geniální Nikola Tesla, ale v tehdejší době nenašel pro své progresivní názory příliš pochopení. Kořeny projektu HAARP sahají do roku 1983, kdy Bernard Eastlund, majitel ropné společnosti ARCO (Atlantic Richfield Oil Company), vzkřísil staré Teslovy teorie o řízené energii, získal patenty na jejich nové využití a přesvědčil americké ministerstvo obrany, aby se jimi zabývalo. Eastlund pak založil divizi APTI (ARCO Power Technologies Inc.), která od roku 1991 pracovala na HAARPu. První ostrý test proběhl v prosinci 1994 a od té doby je systém spouštěn nejméně jednou za měsíc.

Nabízí se samozřejmě otázka, k čemu může sloužit vlna s energií miliard wattů. Oficiální stanovisko mluví pouze o výzkumu atmosféry a vesmíru. Tomu ovšem věří jen málokdo. Objevila se řada teorií o skutečném poslání HAARPu; pominu-li nápady typu zbraně proti mimozemšťanům, pak lze uvažovat zhruba o následujících aplikacích, které jsem seřadil podle jejich pravděpodobnosti.

Zahorizontální radar...
Radiolokátory typu Over-The-Horizon již fungují řadu let, bohužel však stále vykazují tentýž zásadní problém. Jejich přesnost totiž klesá exponenciálně se vzdáleností, takže sice vidíte za obzor, ale skutečná pozice cílového objektu může být klidně o desítky kilometrů odlišná. Z tohoto důvodu je také zcela nemožné podle OTH radaru cokoli zaměřovat. Na druhou stranu, nespornou výhodou je možnost zachycení letounů STEALTH, alespoň tedy první generace. Například letoun F-117 je vytvořen tak, aby se od něj radarové vlny odrážely směrem vzhůru, a nikoli zpět k vysílači. Paprsek zahorizontálního radaru však letoun zasahuje shora, a odraz zpět nahoru je ta nejlepší možná varianta. Uvážíme-li obrovský výkon HAARPu, pak máme zřejmě co do činění s radarem, který může vytvořit klidně i radarovou "mapu" celé planety. Můj osobní názor na HAARP je ten, že se jedná o součást protiraketové obrany, přesněji řečeno detektor balistických střel.

...nebo ještě něco víc?
Někteří odborníci zastávají hypotézu, že obrovský výkon HAARPu by dokázal "protlačit" elektromagnetické vlny nejen vzduchem, ale i skrz vodu a dokonce i pevné látky. Nabízí se tak řada možností: komunikace s ponořenými ponorkami, "rentgenové" snímkování Země (šlo by o jakýsi gigantický tomograf), pátrání po podzemních úkrytech, ložiscích surovin či ponorkách. Často se mluví také o detekci aktivity jaderných zařízení, a to hlavic i reaktorů, případně o monitorování veškeré rádiové komunikace na Zemi.

Štít...
Už Nikola Tesla navrhoval vytvoření "elektromagnetického štítu", který by nepropustil žádné cizí těleso (rozuměj zbraň). Je známo, že vědci v SSSR se zabývali myšlenkou ničení balistických raket pomocí ionizace atmosféry, jejíž fyzikální vlastnosti se tímto pochopitelně okamžitě mění. Pokud by k něčemu takovému došlo v dráze letu rakety, následovaly by turbulence a poruchy aerodynamiky, které by při obrovské rychlosti rakety nevyhnutelně způsobily její zkázu. HAARP by tedy mohl vytvořit jakýsi protiraketový "deštník", jehož účinnost by byla stoprocentní.

...a meč
Výborně, a proč zůstávat u obrany? Co kdybychom nečekali s "deštníkem" na útok, ale namísto toho tím "deštníkem" nepřítele vzali po hlavě, aby k útoku vůbec nedošlo? :-) HAARP by mohl bez problémů fungovat jako emitor elektromagnetického impulsu, který by svým monstrózním výkonem doslova "usmažil" elektroniku jakékoli družice, zbraně či komunikačního prostředku.

Poručíme větru, dešti
Ovlivnění počasí je ve skutečnosti docela jednoduché. Přípravy takových systémů proběhly už v 50. letech; roku 1976 podpsalo přes 60 států dohodu o zákazu geofyzikálních zbraní, která ovšem platila na dobu určitou, a to 20 let. HAARP může ionizací či ohřevem atmosféry výrazně ovlivnit proudění vzduchu, a tak způsobit třeba bouřku, tornádo, extrémní vedra či mrazy. Například je možné kdekoli na světě vyvolat umělý blesk, mnohem silnější než kterýkoli přírodní; vždyť to dokázal zmíněný Nikola Tesla již na přelomu 19. a 20. století. Teoreticky by snad šlo (ale to už je hodně přitažené za vlasy) zasáhnout také podzemní vrstvy magmatu, a tak způsobit zemětřesení.

Kontrola magnetosféry
Ačkoli většina lidí má alespoň nějaké tušení o souvislosti a podobnosti elektrického a magnetického pole, málokdo už ví, že zkrat může nastat nejen v poli elektrickém, ale i v magnetickém. Přesněji řečeno, nejde tu o "zkrat" v pravém slova smyslu, spíše o jeho magnetický ekvivalent (ale z nedostatku jiného výraziva tomu můžeme klidně říkat zkrat). Tady už ale potřebujeme dva kousky zařízení typu HAARPu, mezi nimiž musíme vytvořit spojité elektromagnetické vlnění. Pokud je správně modulováno a má dostatečně velkou energii, způsobí fázovou interferenci, tj. magnetické pole Země a HAARPu se vzájemně vynulují. Přírodní magnetické pole chrání povrch planety před účinky tzv. slunečního větru, a to tím, že protony tvořící tento "vítr" odklání a zpomaluje. Absence magnetického pole způsobí, že tyto protony začnou předávat svoji energii atmosféře; dojde k mohuté ionizaci, což bude mít zcela fatální vliv na veškerá zařízení využívající principů elektromagnetismu.

Ovládání lidí
Váhal jsem, zda tuto položku vůbec uvést, protože již zavání teorií o spiknutí. Nakonec jsem se přece jen rozhodl se o ní zmínit. Faktem je, že během studené války Sověti i Američané intenzivně pracovali na ovlivňování lidské mysli pomocí drog, elektrošoků i rádiových vln. Teoreticky by HAARP mohl vlnami na frekvencích odpovídajících frekvencím lidského mozku působit na chování lidí, a to i na poměrně rozsáhlém území. Protože předpokládám, že tato problematika bude někoho zajímat, tak jsem jako doplnění článku o HAARPu vypracoval stručný dokument o mozkových vlnách.

Prameny:
  • Internet
  • Clancy, Pieczenik a Perry: Net Force - Bod zlomu (BB art, 2002)
Připravil Lukáš Visingr


AKNÉ

12. ledna 2010 v 18:02 | Esty |  LEXIKON ZDRAVÍ
Příčinou akné a mastící se pleti je jednak nerovnováha mastných kyselin v těle, ale i špatná funkce střev a v neposlední řadě hodně toxinů v těle....

Rozhodujícím faktorem léčby je v prvé řadě kvalita a složení stravy, která by měla být obohacena o vitamín A a zinek.

Je velmi důležité pít mrkvovou šťávu, pokud je váš problém akutní. Další dobou pomůckou je hlíva ústřičná, která detoxikuje organismus a čistí sřeva. Můžeme použít také obklady s pomačkaných listů kapusty nebo salátu.

Další výbornou pomůckou je potřít pleť na noc citrónovou šťávou. Trochu to štípe, ale po chvíli to přestane. Tuto metodu je dobré užívat jako prevenci. Po aplikaci je třeba ovšem hodně hydratovat pleť kvatním hydratačním krémem určeným typu vaší pleti. Určitě na kvalitě krému nešetřete...potom by jste v pozdějším věku tohle šetření mohli pocítit na kvalitě kůže.

Pokud převažuje akné v oblati čela,potom je příčinou určitě zanesené střevo ( můžete vyskoušet i metodu Šankhaprakšalana viz - http://kridla.blog.cz/0812/ocista-tela-i-mysli). Zde je třeba omezit sladkosti, pečivo, uzeniny, mléčné výrobky. Akné v oblasti brady svědčí o nevyrovnané činnosti pohlavních orgánů, zejména vaječníků. Obvykle by měla stačit dvouměsíční kůra z výtažku z květu jeřábu ptačího. Akné na šíji poukazuje na zanesení tlustého střeva. Taktéž pomůže Šankhaprakšalana. Zde je třeba se vyvarovat uzeninám, červenému masu, kravskému mléku, čokoládě či luštěninám. Celkově platí,že organismus zkrátka nezvládá zpracovat a přirozenými cestami vyloučit přebytečné živočišně tuky, dusitany a kyselinu močovou.

Výborným pomocníkem pro peči o pleť a celkové pročištění organismu je syrovátka. Koupíte ji v lékárně za cca 50,- Kč. Je určena k pití, k lázni i jako pleťová maska. Mohu vřele doporučit :-)Vítám Vás v Novém roce :-)

12. ledna 2010 v 17:32 | Esty |  INFO
Zdravím všechny,kdo chodíte na můj blog :-) v Novém roce 2010 :-)

Tento rok začal pro mě poněkud zvláštně.....

Nejen, že máme nový přírůstek v rodině fenku Kelly, což je hodně práce :-)..je to pěkný ďáblík....ale tak nějak, jsem se nemohla rozhýbat a začít plánovat nové cíle a zkrátka si užívat nový začátek, jako to dělám každý rok....

Uvědomuji si stále častěji, že je třeba vytvářet větší a větší krásno okolo sebe, aby svět byl šťastnější.....přemýšlela jsem nad svým posláním.....a svěřila jsem se se svou myšlenkou příteli...měli jsme krásný rozhovor..ve kterém nám to všechno do sebe zapadlo....

Před časem se stala zvláštní věc...je to tedy dva roky zpět....koupila jsem si nové letní šaty..čistě bílé, krásné :-)....no a šla jsem na schůzku s přítelem...když jme se ten den sešli a já ho z dálky viděla napadlo mě, že s tímhle člověkem bych chtěla mít rodinu.. tedy konkrétně syna Daniela.....no a představte si, že když jsem mu o svém zážitku po čase řekla, zůstal na mě koukat s otevřenou pusou...a proč? Protože v tu chvíli myslel na to samé...takže přitom setkání jsme mysleli na našeho syna Daniela...no není to nádhera :-)

A jak jsme tak uvažovali o tom poslání, tak nám to bylo hned jasné :-)...je to náš syn :-)

Teď už vím s čím jdu do tohohle roku :-)...s nadějí, láskou, štěstím a vírou v to, že existuje zázrak :-)

Krásný podvečer
Esty