e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

ALERGIE

9. září 2010 v 11:45 | Esty |  LEXIKON ZDRAVÍ
Opět pokračování v rubrice o zdraví, tentokrát se zaměřím na alergii.

Alergie je často považována za přecitlivělost organismu vůči vnějším vlivům či že ji vnější vlivy vyvolávají. Není tomu úplně tak.

Alergie je jako u většiny nemocí přetížení organismu či špatné vyrovnávání se organismu s toxiny. V tomto případě jde ve většině případů o zanesená játra, která nestačí čistit ogranismus a ten se stává citlivým až přecitlivělým na určité látky. Nejčastěji na pyl či roztoče.

Sama jsem bývala velmi silným alergikem. Dnes alergií netrpím. Pro pročištění jater a zbavení se alergie z velké části nebo úplně mohu doporučit olivový olej a to každé ráno "panáčka" na lačno. Olivový olej je zázračný lék a pomáhá čištit organismus, zejména játra. Je důležité, aby se jednalo o kvalitní olivový olej...nejlépe lisovaný za studena. Tato metoda je taktéž účinná pro zlepšení zraku :-)...


Esty


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama