e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Prosinec 2010 - Udržování rovnováhy

8. ledna 2011 v 14:08 | Esty
Vzestupný Kosmický Puls
Shala Mata
Prosinec 2010
~~Udržování Rovnováhy~~


Tak jsme opět na prahu završení dalšího roku silných změn a surfujeme na vlnách nesmírných "vibračních rozměrů" v rámci naší načasované přípravy na Vzestup. Prosinec je vždy měsícem zamyšlení a přehodnocení, kdy si znovu promítáme energetické posuny a zkušenosti uplynulých dvanácti měsíců. V průběhu roku se energie každého měsíce přidá k tomu dalšímu a vytvoří tak společně tavící kotlík energií, ze kterých vznikne most do nadcházejícího roku. Je to čas ticha a zamyšlení; čas smíření se všemi činy a rozhodnutími - ať už těmi, které jsme učinili či naopak neučinili. 

Rok 2010 byl rokem dramatických posunů a obrovské energie proudící k naší milované Matce Zemi skrze různé hvězdné brány, portály, planetární uspořádání, zatmění a samozřejmě i krystalické transmise (přenosy) 10:10:10, 11:11 a přicházející 12:12. Byl to čas chaosu, vnitřních otázek, naslouchání a stálého znovu-zvažování. Všechny tyto energetické transakce přinášely unikátní zkušenosti, které nás někdy srazily na kolena či nám naopak dovolily pocítit neomezenou expanzi. V obou světech - fyzickém i nefyzickém - jsme se pohybovali daleko vědomějším způsobem než kdykoli předtím. Síla (intenzita) je slovo, které mnozí používají při popisu energie minulých měsíců i těch, které přicházejí. Nepochybně to vystihuje jak "osobní" pohled, tak i kolektivní perspektivu.

Udržování rovnováhy je hluboce osobním energetickým prožitkem a pro každého představuje něco jiného. To, co já vnímám jako rovnováhu může někdo jiný vnímat jako chaos či nudu. Rok 2010 otevřel dveře osobního přijetí dokořán. Tím myslím pocit, že je v pořádku cítit se klidný, rozjímající. Je v pořádku dovolit si vytvořit svůj vlastní model rovnováhy - unikátním a osobním způsobem - a nezáleží na tom, jak to může připadat ostatním. V průběhu tohoto roku jsem několikrát psala o významu ticha či vnitřního zkoumání, jak na nás působí a jak moc potřebná to je lekce. Bylo přemostěno velmi mnoho úrovní a vrstev energie mezi naším světelným a fyzickým tělem.
 

Bylo provedeno tolik aktivací a upgradů - v takové rychlosti, až nám to téměř zlámalo vaz. Náš světelný kvocient se navýšil a naše fyzické tělo požadovalo citlivé a pozorné zacházení, jelikož navádělo každou novou energetickou vlnu. Zjistili jsme a naučili se, že udržování rovnováhy bylo vždy soustředěno v našem posvátném srdci a zde se mohly všechny druhy změn projevit se skutečnou čirostí a přesvědčením.

Prosinec otevírá přemíru planetárních uskupení a další velký příliv světla, který završí rok 2010, jako bychom měli pod nohama raketu. Začne to 5. prosince mocným novoluním, které přinese obvyklou energii "nového začátku" spojenou s pocitem optimismu, který je individuálně upevněn v našem osobnostním a energetické vzoru.
   

12. prosinec je hvězdnou branou 12:12, která spojuje energii 2012 s hvězdnou branou 11:11, kterou jsme prožili v listopadu t.r. Dvojitý aspekt 11:11 tvoří další součinnost s kódovaným spouštěčem, který zvýší naši energii na další oktávu či frekvenci našeho jedinečného matrixu či kosmického modrotisku. Krytalický přenos 12:12 je dalším klíčem, který otevírá ještě hlubší přístup ke kódům či spojením s naší mužskou a ženskou energií. Všechny klíče jsou alchymickými plameny transformace a čiští jakékoli a VŠECHNY staré programy obsažené v naší buněčné paměti.
  

V nadcházejících týdnech budeme silně postrkování k prožití (a užívání si) každého okamžiku této intenzivní doby. Abychom dovolili krystalickým přenosům vymazat strach, pocit nedostatku, omezující představy, fyzické a emocionální bolesti, dramata, traumata, ego a abychom se vědomě rozhodli cítit své posvátné srdce - místo neutrality, ze kterého vychází veškerý kvantový potenciál. Tento prostor virtuální reality je plný magických možností, potenciálů, mistrovství či jak to nazvat - prostě čehokoli, co vám dovolí procítit veškerý nevyužitý potenciál vaší touhy.

21. prosinec září posledním úplňkem roku 2010 a nepřináší jen úplné zatmění měsíce, ale také posvátný Zimní Slunovrat. Tento mocný den osvícení zrodí nejhlubší emoční aspekty, které potřebují být přehodnoceny - ať už se týkají vztahů, komunikace, vnitřní rovnováhy či prostředí, ve kterém se nacházíme. Do tohoto zhuštěného časového úseku je načasováno mnoho způsobů vyvrcholení roku 2010, což bude vyžadovat pečlivou kontrolu emocí a všeho, co by mohly vyvolat.

Prosinec bude jasně zakončen tzv. třeskem a tyto mocné završující energie budou skokanským můstkem, který otevře leden s obnovenými rozhodnutími a odvahou. V minulých dnech se mě lidé několikrát ptali, jak prosinec procítíme? Já osobně ho vnímám více rozšířeně s pocitem, že věci se otevírají a příležitosti se začínají posouvat do jasně vymezených zkušeností na základě voleb, které jsme učinili. Je to měsíc, kde se vše ještě trochu zesílí oproti minulým několika měsícům a říká to mnoho o posouzení intenzity roku 2010. Toto zesílení odloupne vše skryté a neodhalené.


Mnoho pocitů úzkosti stále sedí pod povrchem našeho vědomí, což způsobuje další poruchy spánku, bolestí hlavy atp. V průběhu týdne mezi 12:12 a Slunovratem by se to mohlo ještě zesílit, proto podnikněte kroky, aby se vaše tělo mohlo dostatečně vyspat nebo si jinak odpočinout. Udržování rovnováhy je tématem tohoto měsíce a popravdě to vyžaduje zvýšenou pozornost věnovanou tomu, co cítíte a co tyto pocity přináší. Část energie každého prosince je vždy věnována vyhodnocování, což s sebou přináší sny, touhy a možnosti, které z toho vycházejí. Nyní se nacházíme v takovém bodě svého mistrovství a evoluce, kdy vše, co přináší naše zdánlivě běžné každodenní životy, má svůj smysl a potenicál. Každá zkušenost je zanesena do matrixu našich holografických projekcí a víry tak, že se tyto věci následně přenesou do skutečnosti nebo to tak alespoň vypadá.   

Jak se energie tvoří a rozšiřuje, může to v průběhu tohoto měsíce působit zahlcujícím dojmem v některé části našeho života a řešením je opět pouze udržení rovnováhy. Vyvrcholení změn udeří hluboce a můžeme se cítit nejistě, zahlceně a obnaženě, ale zároveň šíření světla přináší obrovský prostor pro všechny formy naší reality, ve kterém můžeme vytvořit modelový stav čisté magie a změny. Samozřejmě může pomoci jednoduchý přístup k věcem, dětské krůčky a nepoužívání přehnaných reakcí. Důvěřujte intuitici a vedení, které nám ukazuje nové možnosti. Někteří již cítí energii očekávání z nově přicházejícího, pocit nových začátků a příležitostí, které se zrodí v roce 2011.
  
Rok 2011 uvede větší rozšíření a změny, větší vlny vyšších frekvencí a světlo očistí naší milovanou Matku Zemi. Udržování Rovnováhy bude klíčem ke dveřím roku 2011 a my tímto překročíme jeho práh. Je toho velmi mnoho za co můžeme být Matce Zemi vděční - za tolik požehnání a darů, které můžeme sdílet se svými milovanými a ještě více za lidi, které jsme potkali jako cizince a našli v nich rodinu své duše.

S hlubokým uznáním a vděčnostím děkuji každému z vás, že jste se mnou sdíleli lásku a důvěru při soukromých setkáních, workshopech, meditacích i při čtení a sdílení tohoto článku.

Každému přeji radostné svátky, ať už se rozhodnete je oslavit jakkoli. Ať je vaše srdce naplněno radostí a očekáváním dalšího úžasného roku naší evoluční cesty. Já letos strávím Vánoce s rodinou na Kaymanských ostrovech. Těším se na odpočinek a hraní si ve vodě i pod horkým sluncem. Můj lednový článek bude nezvykle odložen až na 15. ledna.

Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok VŠEM

Udržujte své Nádherné Zářící Světlo!
S Láskou a Požehnáním Službě

Shala

Poznámka ke kopírování:
Do češtiny přeložila pro www.transformace.info a www.channeling.wbs.cz
Maruška K. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se cítíte v Novém roce 2010?

Výborně 33.3% (7)
Špatně 23.8% (5)
Něco mezi 42.9% (9)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama