e-mail: estera.j@seznam.cz

Některé situace se v životě opakují proto, aby je člověk viděl z různých úhlů pohledu, poučil se z nich a odcházel jako vítěz. Ester

Jít za svým snem

19. června 2011 v 11:47 | Esty |  OSOBNÍ ZKUŠENOSTI
Jako každý den ráno jsem zakévala kytičky na balkóně. Dívala jsem se dolů na rušnou ulici, jak lidé spěchají, jsou nervózní, smutní někdy agresivní.
Říkám si kdo nás vlasně zaklel k tomu, že pracujeme v práci,která nás nenaplňuje, někteří si v tabulce na internetu počítají dny do důchodu (což už je fakt mazec).
Prožívání se ztratilo a spousta lidí, když ráno vstane už myslí na to, že budou zas večer konečně doma.
Kam se poděla radost z toho, že ráno otevřeme oči, radost za to, že jsme se mohli probudit a žít a prožít další krásný den naší existence?
Sama jsem si to ráno uvědomila, že i mě samotnou stejně jako velké množství lidí brzdí strach, to zakletí, které je podporováno ze všech stran, skoro vším na co se podíváme.
Ovšem existuje skulina, existuje možnost, jak to změnit. Existuje možnost, jak znovu vnímat krásu věcí okolo sebe. Třeba jen to, že stromy na podzim krásně změní barvu a to si užít :-).
To co je třeba udělat se jednoduše řekne a jednoduše taky udělá. Kdo nechce hledá důvody a kdo chce, ten hledá způsoby.
Jednoduše se přestat bát a začít věřit tomu, že všude je pro všechny dostatek. Dostatek lásky, víry, naděje, obživy, krásy a radosti. Všeho je tu pro všechny dostatek a není třeba se bát. Není třeba se bát změny a už vůbec ne života a jeho prožívání, není třeba se bát ničeho.
Každý jsme jedinečnou bytostí a naše myšlení tvoří zítřek. Nebojte se udělat změnu.
Krásné dny :-)
Esty
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Věříte v léčivou sílu myšlenky?

Ano
Ne
Nevím
Možná

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama